1 800 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kopia efer Rembrandt, mansporträtt, olja på duk, ca 82x65 cm
Dubblerad,, renoverad
724926
2020-01-22