Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kopia efer Rembrandt, mansporträtt, olja på duk, ca 82x65 cm

Dubblerad,, renoverad

724926

2020-01-22