Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
FIGURIN, parian, 1800-talets slut, antikiserande scen föreställande Amor och Psyke, märkt LR9, höjd ca 32 cm
Flertalet nagg, slitage
724936
2020-01-23