Figurin parian

Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian
Figurin parian

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

FIGURIN, parian, 1800-talets slut, antikiserande scen föreställande Amor och Psyke, märkt LR9, höjd ca 32 cm

Flertalet nagg, slitage

724936

2020-01-23