Stop soppslev och skrin

Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin
Stop soppslev och skrin

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

STOP, fajans, SOPPSLEV försilvard metall, SKRIN trä, 1800-tal, stopets höjd 19, slevens längd 38 cm

Slitage, skador

724938

2020-01-25