Bokskåp Karl Johan

Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan
Bokskåp Karl Johan

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanérat i mahogny, höjd ca 230, 110x43 cm, nyckel finns

Smärre slitage

724948

2020-01-21