Grythyttan trädgårdsgrupp

Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp
Grythyttan trädgårdsgrupp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRYTHYTTAN, trädgårdsgrupp, 1900-talets första hälft, bemålade i blått, bestående av fyra karmstolar, sitthöjd ca 41-44 cm, diam 120 cm.

Slitage, skador, enstaka bräda på stol saknas

724952

2020-01-21