Banketter 1 par

Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BANKETTER, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor i valnöt, längd 76, sitthöjd 42 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage och fläckar

724964

2020-01-25