Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BANKETTER, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, skuren dekor i valnöt, längd 76, sitthöjd 42 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage och fläckar
724964
2020-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner