Bellmanstolar 1 par 1800-tal

Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal
Bellmanstolar 1 par 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, sk Bellmanstol, 1800-talets början, sengustavianska, framtagen originalfärg, sitsar klädda i blå textil, sitthöjd ca 44 cm

724965

2020-01-25