Skrivbord rokoko

Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko
Skrivbord rokoko

Klubbat för:

20 000 SEK

30 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, gråmålat, höjd 77-89, 132x72 cm

Nyckel saknas, sprickor, ytskador

724966

2020-01-25