Klubbat för:
20 000 SEK
30 000 SEK
SKRIVBORD med uppsats, 1700-tal, rokoko, skuren dekor, gråmålat, höjd 77-89, 132x72 cm
Nyckel saknas, sprickor, ytskador
724966
2020-01-25