Klubbat för:
12 500 SEK
4 000 SEK
CLUBFÅTÖLJER, 1-par, omkring mitten av 1900-talet, djuphäftat conjaksfärgat läder, sitthöjd ca 45 cm
Ytslitage/patina kring läderklädsel
724977
2020-01-22