Clubfåtölj i svart skinn

Clubfåtölj i svart skinn
Clubfåtölj i svart skinn
Clubfåtölj i svart skinn
Clubfåtölj i svart skinn
Clubfåtölj i svart skinn
Clubfåtölj i svart skinn
Clubfåtölj i svart skinn
Clubfåtölj i svart skinn
Clubfåtölj i svart skinn
Clubfåtölj i svart skinn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 1940-tal, djuphäftad svart läder, sitthöjd ca 45 cm

Ytslitage/patina kring läderklädsel

724978

2020-01-22