Bestick silver Chippendale
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESTICK, 36 dlr., silver, GAB, Stockholm 1990-tal, modell Chippendale, bestående av: 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar samt 12 bordsskedar, längd ca 18-20 cm, vikt ekl. knivar ca 952 g
Slitage
724982
2020-01-23