Bestick silver Chippendale

Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale
Bestick silver Chippendale

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BESTICK, 36 dlr., silver, GAB, Stockholm 1990-tal, modell Chippendale, bestående av: 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar samt 12 bordsskedar, längd ca 18-20 cm, vikt ekl. knivar ca 952 g

Zustandsbeschreibung

Slitage

724982

2020-01-23