Snusdosor silver
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNUSDOSOR, 2 st., silver, den ena med importstämpel, andra med GAB Johan Theodor Palmgren, Norrköping 1911, graverad dekor, höjd ca 2-2,5, längd 9x5 resp. 9x4,5 cm
Spår av invändig förgyllning, slitage, båda med gravyr
724986
2020-01-23