Snusdosor silver

Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver
Snusdosor silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSDOSOR, 2 st., silver, den ena med importstämpel, andra med GAB Johan Theodor Palmgren, Norrköping 1911, graverad dekor, höjd ca 2-2,5, längd 9x5 resp. 9x4,5 cm

Spår av invändig förgyllning, slitage, båda med gravyr

724986

2020-01-23