Ringetui och snusdosa silver

Ringetui och snusdosa silver
Ringetui och snusdosa silver
Ringetui och snusdosa silver
Ringetui och snusdosa silver
Ringetui och snusdosa silver
Ringetui och snusdosa silver
Ringetui och snusdosa silver
Ringetui och snusdosa silver
Ringetui och snusdosa silver
Ringetui och snusdosa silver

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RINGETUI, sterlingsilver, Art Nuoveau, Cornelius Sanders & Francis Shepard Birmingham 1904, invändigt inredd för ringar, SNUSDOSA, silver, oidentifierad svensk mästare, båtformad, invändigt förgylld, längd 8,5 resp. 7,5 cm

Slitage samt stötskador

724992

2020-01-23