Piedestal Italien förgylld

Piedestal Italien förgylld
Piedestal Italien förgylld
Piedestal Italien förgylld
Piedestal Italien förgylld
Piedestal Italien förgylld
Piedestal Italien förgylld
Piedestal Italien förgylld
Piedestal Italien förgylld

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets mitt, Italien, förgylld, spiralformat skaft, höjd ca 99, diameter ca 27 cm

Färgbortfall, slitage, avslag

724999

2020-01-22