Bokhylla teak
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, skåpsdel med skjutdörr flankerad av fyra lådor, invändig med hyllplan, utdragbar skrivskiva, övre delen med 4 hyllplan, två lådor samt kuvertfack, etikettmärkt, höjd ca 160, 120x45
Bruksslitage, fanerskador, repor, slagmärken
725003
2020-01-22