Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, teak, 1950/60-tal, skåpsdel med skjutdörr flankerad av fyra lådor, invändig med hyllplan, utdragbar skrivskiva, övre delen med 4 hyllplan, två lådor samt kuvertfack, etikettmärkt, höjd ca 160, 120x45

Bruksslitage, fanerskador, repor, slagmärken

725003

2020-01-22