Brunsviga-Maschinenwerke

Brunsviga-Maschinenwerke
Brunsviga-Maschinenwerke
Brunsviga-Maschinenwerke
Brunsviga-Maschinenwerke
Brunsviga-Maschinenwerke
Brunsviga-Maschinenwerke

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUNSVIGA-MASCHINENWERKE, räknemaskin, lackerad metall, numrerad 131712, total längd 31 cm

Ytyslitage, ej funktionstestad

725006

2020-01-30