Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets slut, oktagonal skiva, riklig dekor av intarsia av man och kvinna, höjd ca 74, diameter ca 64 cm
Slitage, blekt, sprickor, fanerresningar
725016
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här