Bord pelarfot Italien

Bord pelarfot Italien
Bord pelarfot Italien
Bord pelarfot Italien
Bord pelarfot Italien
Bord pelarfot Italien
Bord pelarfot Italien
Bord pelarfot Italien
Bord pelarfot Italien

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets slut, oktagonal skiva, riklig dekor av intarsia av man och kvinna, höjd ca 74, diameter ca 64 cm

Slitage, blekt, sprickor, fanerresningar

725016

2020-01-21