Leif Kander

Leif Kander
Leif Kander
Leif Kander
Leif Kander
Leif Kander
Leif Kander

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEIF KANDER (född 1939): komposition, signerad och daterad Kander 88-87, olja på duk, ca 116x104 cm

725039

2020-01-22