Böcker varia

Böcker varia
Böcker varia
Böcker varia
Böcker varia
Böcker varia
Böcker varia
Böcker varia
Böcker varia

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖCKER, (9) varia, Basiliii Fabri, Thesaurus....1700-tal, samtida skinnband, Historiae poeticae, 1675, samtida skinnband, Firedrich Schillers sämmtliche werke, del 4 och 6, 1810, samida hfrbd, Roamns contes allegoriques....1773, samtida skinnband, Observationum, 1700-tal, samtida skinnband, samling med hft förordningarsamt ytterligare några verk från 1700-talet,

Varierande skick, en sprucken i delar,ej genomgångna

725041

2020-01-22