Karmstolar 1 par senempire 1800-talets mitt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, senempire, 1800-talets mitt, bonad björk, skuren dekor, fast stoppad sits, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage

725049

2020-01-28