Satsbord i bonad björk 1930-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1930-tal, märkta Diö/Gemla, bonad björk, svarvade ben, höjd ca 50, 55x37,47x32 respektive 28x32 cm

Bruksslitage

725088

2020-01-22