Sockerruska samt senapsburk silver Danmark

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERRUSKA, SENAPSBURK, 2 dlr, silver, Danmark, sockerruska, Köpenhamn 1937, höjder ca 10-21 cm, vikt ca 336g

Glasinsats med skador, slitage

725090

2020-01-22