Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, betsad bok, 1900-talets andra hälft, Gripsholmsmodell, lösa dynor i randig textil, sitthöjd ca 40 cm

Dynor med skador, bruksslitage

725097

2020-01-22