Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WIWEN NILSSON, brosch, Lund, 1938, silver, monogram HA, signerad, längd ca 88 mm, vikt ca 8.6 g
Smärre repor.
725100
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här