Edition Amour Wiwen Nilsson Brosch

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIWEN NILSSON, brosch, Lund, 1938, silver, monogram HA, signerad, längd ca 88 mm, vikt ca 8.6 g

Smärre repor.

725100

2020-02-09