Light up the dark Hans Agne Jakobsson bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bordslampa, "B-124", grönt glas med mässingsdetaljer, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 34 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

725105

2020-01-29