Kandelabrar silver Danmark
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANDELABRAR, ett par, silver, för 3 ljus vardera, kontrollstämplade JS (Johannes Siggaard), Köpenhamn 1900-talets första hälft, höjd ca 14, bredd 30 cm, fyllda fötter, vikt ink fyllning 1300 g
Gravyr
725109
2020-01-22