Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): Motiv med beckasin, signerad, olja på duk, 115x74
Ingår i temaauktionen "Svenska landskap"
725126
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här