Toalettset

Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset
Toalettset

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOALETTSET, 16 dlr, 1900-talets första hälft, handtag i ben med monogram, längder ca 14-23 cm

Slitage

725137

2020-01-22