Edvard Bergh oljemålning

Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning
Edvard Bergh oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDVARD BERGH (1828-1880): Slottsmotiv Oberlahnstein, signerad och daterad E Bergh 1867, olja på pannå, ca 41x58 cm

Krackeleringar

725140

2020-01-25