Sven X:ET Erixson oljemålning

Sven X:ET Erixson oljemålning
Sven X:ET Erixson oljemålning
Sven X:ET Erixson oljemålning
Sven X:ET Erixson oljemålning
Sven X:ET Erixson oljemålning
Sven X:ET Erixson oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): "Grinden Söndrum", signerad Sven Erixson, olja på pannå, 20x33 cm

725150

2020-01-22