Arvid Arvé oljemålning

Arvid Arvé oljemålning
Arvid Arvé oljemålning
Arvid Arvé oljemålning
Arvid Arvé oljemålning
Arvid Arvé oljemålning
Arvid Arvé oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARVID ARVÉ (1894-1968): Dansande sällskap, signerad Arvé, olja på pannå, 30x30 cm

725158

2020-01-22