Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIMON GATE, skål med fat, glas, Orrefors, rökfärgat med rutslipad dekor, signerad Orrefors GA 38 1224
Bruksslitage
725160
2020-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här