Tanka

Tanka
Tanka
Tanka
Tanka

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TANKA, sannolikt Indien, 1800-tal eller äldre, ca 67x67 cm

Slitage

725163

2020-01-22