Bertil Warnolf färglitografi

Bertil Warnolf  färglitografi
Bertil Warnolf  färglitografi
Bertil Warnolf  färglitografi
Bertil Warnolf  färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL WARNOLF (född 1950): Wings up, signerad och daterad 86, färglitografi, 33/150, ca 30x39,5 cm

725166

2020-01-22