Tekanna Svenskt Tenn

Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn
Tekanna Svenskt Tenn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNA, Svenskt Tenn, Stockholm 1951, tenn med trähandtag, stämplad med änglamärket Svenskt Tenn, höjd 15 cm

Burksslitage

725170

2020-01-22