Gunnar Nylund stengodsvas

Gunnar Nylund stengodsvas
Gunnar Nylund stengodsvas
Gunnar Nylund stengodsvas
Gunnar Nylund stengodsvas
Gunnar Nylund stengodsvas
Gunnar Nylund stengodsvas
Gunnar Nylund stengodsvas
Gunnar Nylund stengodsvas
Gunnar Nylund stengodsvas
Gunnar Nylund stengodsvas

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR NYLUND, vas med hänkel, Rörstrand, glaserat stengods, signerad Rörstrand R Nylund, höjd ca 35 cm

Smärre slitage

725179

2020-01-27