Design Ingeborg Lundin vas ariel

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

INGEBORG LUNDIN, vas, glas, Orrefors, Ariel, geometrisk dekor i blått, signerad ORREFORS Ariel Nr. 148K Ingeborg Lundin, höjd ca 19 cm

Bruksslitage

725192

2020-02-01