Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, blomsterlandskap med figurer, signerad Berit Wallenborg, olja på duk, ca 68x65 cm

725211

2020-01-26