Tallrikar tenn

Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn
Tallrikar tenn

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TALLRIKAR, 2+2 st., tenn, rokoko, Gudmund Östling (1762-90) Vimmerby 1767, Lars Borgström (1736-78 Göteborg), otylig stämplad 1771/1775, diameter 22.5 cm

Kuntoraportti

Berström med monogram, bruksslitage

725223

Päivämäärä:

2020-01-22