4 knivar
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KNIVAR, 4 st, olika modeller, bestående av, 1 kniv med handtag av masurbjörk (signerad VP på bladet samt läderfodralet), 1 kniv med trähandtag (märkt på bladet J. Hamhe), 1 kniv med signatur på badet, dekor av hästhuvud, 1 kniv med klövhandtag, bladet märkt Hugo Köller, Solingen, Germany, längd ca 20-29 cm
bruksslitage
725243
2020-01-26