4 knivar

4 knivar
4 knivar
4 knivar
4 knivar
4 knivar
4 knivar
4 knivar
4 knivar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNIVAR, 4 st, olika modeller, bestående av, 1 kniv med handtag av masurbjörk (signerad VP på bladet samt läderfodralet), 1 kniv med trähandtag (märkt på bladet J. Hamhe), 1 kniv med signatur på badet, dekor av hästhuvud, 1 kniv med klövhandtag, bladet märkt Hugo Köller, Solingen, Germany, längd ca 20-29 cm

bruksslitage

725243

2020-01-26