garnvinda 1800-tal

garnvinda 1800-tal
garnvinda 1800-tal
garnvinda 1800-tal
garnvinda 1800-tal
garnvinda 1800-tal
garnvinda 1800-tal
garnvinda 1800-tal
garnvinda 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GARNVIDA. 1800-talets andra hälft, björk, höjd ca 116 cm

725244

2020-01-22