Sven Erixson akvarell

Sven Erixson akvarell
Sven Erixson akvarell
Sven Erixson akvarell
Sven Erixson akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Syndländsk by, signerad och daterad Sven Erixson -53, akvarell, 23x32 cm

Med dedikation

725245

2020-01-22