Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell  oljemålning
Ivan Jordell  oljemålning
Ivan Jordell  oljemålning
Ivan Jordell  oljemålning
Ivan Jordell  oljemålning
Ivan Jordell  oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

1 000 SEK

IVAN JORDELL (1901-1965): "Verkstäderna", signerad Ivan Jordell, daterad 1955, olja på pannå, ca 73x81 cm

725247

2020-01-25