Harald Sörensen-Ringi gipsrelief
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD SÖRENSEN-RINGI (1872-1912): Porträtt av Madame Tramcourt (gift med skulptören Christian Eriksson), signerad och daterad H Sörensen-Ringi 1895, gipsrelief, 32x27 cm
Ytskador, mindre nagg
725266
2020-01-22