Harald Sörensen-Ringi gipsrelief

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SÖRENSEN-RINGI (1872-1912): Porträtt av Madame Tramcourt (gift med skulptören Christian Eriksson), signerad och daterad H Sörensen-Ringi 1895, gipsrelief, 32x27 cm

Ytskador, mindre nagg

725266

2020-01-22