Termometer

Termometer
Termometer
Termometer
Termometer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERMOMETER, "Camel - fyllig men mild", emalj, 1900-talets mitt, ca 61x12 cm

Bruksslitage, termometer glas tejpad

725268

2020-01-22